İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Hızlı ve Öfkeli 8

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Orjinal İsmi
:
The Fate of the Furious
Diğer Adları
:
Fast 8, Fast & Furious 8
Türler
:
Aksiyon,
Gerilim,
Macera,
Suç
Yapımı
:
2017 - ABD ABD
Süre
:
156 dk
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
503 görüntülenme


Hızlı ve Öfkeli 8

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Filmin en başında Dom kuzenini Küba'ya ziyarete gitmiştir. Daha sonra kuzenine borç veren bir adam onun arabasına el koymak istemiştir. Dom ise çok kötü bir arabaya sahip olmasına rağmen buna izin vermemiştir. Kuzeninin arabasını almış ve adamın saygısını kazandığını söylemiştir.

Daha sonra Cyfer adlı şeytani düşüncelere sahip azılı bir hacker kendi işlerinde kullanmak için Dom'u tehdit etmiştir. Dom kendi ekip arkadaşlarını da alt ederek EMP adlı bir enerji kaynağını çalıp Cyfer'a teslim etmiştir. Daha sonra Dom'un ekibi onu durdurmaya çalışmıştır, ancak Dom onları ikinci kez nükleer füze kodlarını çalarak alt etmiştir. Cyfer bu görevden sonra Dom sevgilisini görev esnasında vurmadığı için çocuğunun annesini öldürmüştür. Son görevde Cyfer, Dom`un Sibirya`daki denizaltıyı ele geçirip hem nükleer füzeleri hem de denizaltıyı kontrol etmek istemiştir.

Dom ekip arkadaşlarından Shaw'un, Cyfer'ın uçağından çocuğunu kurtarmasıyla birlikte Cyfer'ın sevgilisini öldürmüştür ve kendi ekibinin tarafına geçmiştir.
Hazırlayan : Editör

Yorumlar (0)