İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Türler
:
Komedi,
Macera,
Suç
Yapımı
:
2019 - Türkiye Türkiye
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
1496 görüntülenme


Organize İşler 2: Sazan Sarmalı

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Beklenen film geldi film zaten isim olarak kimseye yabancı değil, çünkü ilk film de gerek sinemalarda gerek ise televizyonlar da çoğu kişi tarafından izledi ve kült Türk komedi filmleri arasına girmeyi başardı. Bir yerli komedi ve aksiyon filmi olan Organize İşler'in ikinci filminde Asım Noyan ve çetesi tam gaz işlerine yürütmekte ve türlü hileyle insanları kandırmaktadır.

İlk filme ek ol olarak bu filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola'yı görmekteyiz. Özellikle Kıvanç'a ayrı bir parantez açmak lazım. Şu ana kadar oynadığı tüm dizi ve filmlerde kendisine verilen rollerin sonuna kadar hakkını verdi. Zaten bu da onun kariyer basamaklarını hızlıca çıkmasını sağladı. Bu film de yine ilk filme ek olarak, Asım Noyan'ın kızıyla ilişkisine daha çok değinilmiş. Zaten filmin asıl konusunu oluşturan olay ise dolandırıcı olan Asım Noyan'ın biricik kızının dolandırılması. Her zaman avcı konumunda olan Asım bu sefer av pozisyonunda olunca bakalım ne yapacak?
Hazırlayan : Editör

Yorumlar (4)


Sasasamet 3.5.2019 16:05:53
Ronaldo'ya bacak arası atamazsın :)
tsubasa 18.2.2019 16:05:53
Kıvanç Tatlıtuğ'un efsane kabadayı tiplemesi olmasa film tam anlamıyla vasat diyebilirim. Neredeyse Türkiyedeki bu denli bütün ünlü aktörler var ama espiriler çok az ve daha süper ötesi film olabilirdi.
muhafiz99 18.2.2019 15:51:13
İstanbul içinde geçen bir kovalamaca dünya çapında izlenirse İstanbulumuz için iyi bir reklam olabilir. Daha vizyonda iken Netflixe düşmesi sinemaseverlerin biraz tepkisini çekti. Film orta derecede Kıvanç ve Yılmaz Erdoğanın oyunculuğu iyiydi.
talhayunus 12.2.2019 16:26:35
Sorgusuz sualsiz Türkiyenin en genç erkek oyuncusu Kıvançtır. Bu filmde beklentisi yüksek olanlar için Kıvanç adeta bir el uzatmış ve filmi sırtlamıştır. Diğer oyuncularından da oyunculuğuna diyecek yok ama Organize İşler 1'i izleyenler için yüksek beklentilerin karşılığı Kıvanç'ın oyunculuğu olmuş. Film 7 puan Kıvanç 10 puan.