İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Her Şey Çok Güzel Olacak

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Türler
:
Dram,
Komedi
Yapımı
:
1998 - Türkiye Türkiye
Süre
:
107 dk
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
392 görüntülenme


Her Şey Çok Güzel Olacak

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Başrollerini Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un gibi usta isimlerin bulunduğu filmde bir dükkan açıp işletmesini yürütmek isteyen Altan'ın bir türlü parasını denkleştirememesi ve bunlar olurken abisi Nuri'nin de kardeşi yüzünden başı beladan kurtulmamıştır. Bu durum Altan ile eşi arasında da hep gergin dakikalara sebep olur. 

Abisi ise düzenli bir işi, lüks araba sevdası olan ama elde edemeyen biridir. Birde hasta yalnız babaları vardır. Çocuklarından sürekli şikayet eden ve yüzü gülmeyen bir ihtiyardır. Altanın sürekli gittiği ve yakın arkadaşı olan bar işletmecisinden büyük bir kazık yemesi onu deliye döndürür. Kardeşinin de kendisine musallat olmasından bıkan abi de onu aramaz sormaz. Babalarından gelen kötü haber ikiliyi yakınlaştırır ve Altanın planı devreye girer. Nuri de kardeşine uyup mafyaya karşı bir oyun oynamak isterler ve sonunda ikisi de hayallerine kavuşma amacındadır. Biri istediği dükkanı diğeri ise istediği kadın yolundadır. Bu yolda ikilinin başlarına gelenler ve hayalleri uğruna yaşayacakları maceralar komedi eşliğinde anlatılmıştır. 
Hazırlayan : Editör

Yorumlar (1)


Cevheroğlu 24.1.2019 23:33:03
Cem Yılmaz ve Mazhar Alonson'un hem hüzünlendiren hemde güldüren bir filmi. Parayı denkleştiremeyen ikilinin başından geçen maceralarını anlatan çok heyecanlı bir film.