İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Recep İvedik 2

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Türler
:
Komedi
Yapımı
:
2009 - Türkiye Türkiye
Süre
:
107 dk
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
575 görüntülenme


Recep İvedik 2

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Yaşamı tozpembe gören, Asosyal, İstanbulda yaşamasına rağmen kültürsüz, konuşma üslubu kaba olan bir kişi filmimizin ana karakteridir. Sonra yakınlardan gelen baskı üzerine kendini değiştirmeye karar veren kahramanımız zorlu bir sürece giriyor, aslında biraz da tembel olan karakterimiz başta çok başarısız olup pes etmektedir, ancak yakınlarının yoğun ısrarı üzerine her insanın farklı birşeyde yeteneği vardır. Mentalitesine göre hareket edip sonraki süre zarfında çok başarılı olmuştur, tabiki bunda yakınlarının büyük katkısı olduğunu unutmamalıdır. 

Filmde Recep çok farklı sektörlerde çeşitli şekilde kendini her ne kadar denese de başarılı olduğu söylenemez. Çünkü yaptığı işi isteyerek yapmıyor ve kendisi uyumsuz bir karakter olup bunun farkında olmadığı için bir çok sektörde başarılı olamamıştır iş hayatında. Ancak karakterimiz sonraki yaptığı bir işte diğer yaptığı işlerden farklı olarak işi sahiplenmiş ve çok büyük başarılara imza atmış, kişi medyada çok büyük saygınlık kazanmış ve yakının söylediği bir sözü kullanarak ünlü olmuştur.
Hazırlayan : Editör

Recep İvedik 2 Oyuncuları

Şahan Gökbakar

Yorumlar (2)


Faruk 23.9.2018 23:07:16
Açıkçası Recep İvedik serilerini seviyorum, bazı saçma komedileri izleyince bu filmde yazılan senaryo ve filmin konusu bir tek beni mi eğlendiriyor acaba diye düşünmeden edemiyorum
Burakakbulut23 14.9.2018 18:22:45
Güzel sayılır