İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Gökdelen

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Orjinal İsmi
:
Skyscraper
Türler
:
Aksiyon,
Dram,
Suç
Yapımı
:
2018 - ABD ABD
Süre
:
102 dk
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
703 görüntülenme


Gökdelen

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Dwayne Johnson'ın aksiyon-komedi filmlerinden en yenisi, gerçekten şahane ve aksiyon sahneleri yüksek filmler çeviriyor.

Bu son filminde kendisi güvenlik görevlisi rolünde ve ailesinin yaşadığı binanın güvenliği için bir şirketle anlaşıyor. Bina oldukça yüksek 130 katlı. Ve bir grup çete tarafından bina bir akşam ateşe veriliyor ve yangın çıkıyor ve adamımız Dwayne Johnson'ın karısını ve çocuklarını kurtarma macerası başlıyor. Aksiyon tansiyonu çok yüksek bir film. Filmde eski bir FBI ajanı olan Will katılmış oldugu bir operasyonda bir çocuğun ölmesine sebep olduktan sonra kendisini suçlu hisseder ve görevden ayrılır. 

Daha sonra yakın arkadaşı ona iş bulma konusunda yardımcı olur ve ailesinin yaşamış olduğu binanın güvenliğinden sorumlu olarak yeni görevine başlar. Tabi işler istenildiği gibi gitmez. Binanın sahibi çok zengin bir Çinli işadamı. Bina elektronik sistemlerle inşa edilmiş. Ve değeri çok yüksek. Bir grup çete Çinli işadamının peşine düşer onu öldürüp binayı ele geçirmek isterler ve binayı ateşe verirler. Ve macera devam etmeye başlar.
Hazırlayan : Editör

Yorumlar (0)