Listeler
Filmler
Anasayfa
Ek Villain
Türkiye'deki Adı
:
Bir Kötü Adam
Diğer Adları
:
The Villain
Türler
:
Aksiyon,
Dram,
Romantik
Yapımı
:
2014 - Hindistan Hindistan
Süre
:
129 dk
Favori
:
0 kişinin favori filmi
Hit
:
232 görüntülenme

Ek Villain

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
Hindistanda geçen bu film ailesini borç yüzünden küçük yaşta kaybeden bir çocukla başlar korkularını o yaştayken masanın altına saklanarak gidermeye çalışsa da yıllar sonra onun gözünü intikam köreltir.

İlk önce ailesinin katillerini biri aracılığıyla öldürür ve sonra kötü adamlardan farkı kalmaz herkes ondan artık korkar olur. Birsürü beddualar edilir ona sonra karşısına bir kız çıkar aslında kız onun karşısına çıkmıştır ve hiç kaçırmamıştır. Eğlence ve mutlu olan kız o kötü adamın dikkatini çeker ondan korkmaz yaklaştıkça yaklaşır bir süre sonra o nefret dolu gözleri ve kalbi yuva bulmuştur. Kızın hasta olduğunu bu sırada öğrenir kızın günlüğünde ölmeden önce yapılacaklar listesini birlikte yapmaya başlarlar, adam hayatını düzene sokmak için bir iş bul o görüşmeye gittiğinde evde yalnız kalan kızın kapısı bir anda kırılır. 

Gözü dönmüş her dikkatini çektiği kızı öldürmek isteyen bir katil elinde tornavidayla kızı öldürmeye çalışır, kız yerdeki telefona uzanırken katil onu camdan atar. Telefondaki mazlum adam ise üzüntüsünü korkuyla sarar evin önünde hayatını değiştiren o kızı kanlar içinde görür nefret ve öfke bu sefer sadece sevdiğini kaybetmişlik uğruna tekrar körüklenmeye başlamıştı.
Hazırlayan : Editör

Ek Villain Oyuncuları

Sidharth Malhotra

Yorumlar (0)