İletişim
Listeler
Filmler
Anasayfa
Evde Tek Başına

Film afişi ve bilgiler tanıtım amaçlıdır.

Orjinal İsmi
:
Home Alone
Türler
:
Komedi,
Macera,
Aile
Yapımı
:
1990 - ABD ABD
Süre
:
103 dk
Favori
:
1 kişinin favori filmi
Hit
:
893 görüntülenme


Favoriye Ekleyenler
tsubasa

Evde Tek Başına

Dikkat filmi izlemeyenler için açıklama spoiler içerebilir!
90'lı yılların popüler filmi olan ve o yıldan itibaren yıllarca aynı ilgi, heyecanla seyirciye kendisini izleten serinin ilk filmi küçük bir çocuğu ve yaşadıklarını anlatmaktadır.

Film akılalmaz bir şekilde tatile giden kalabalık bir ailenin evdeki en küçük çocuğunu unutmasıyla başlıyor. Uçağa binerek yaşadığı şehirden başka bir şehre giden aile, unuttukları küçük çocuğu uçaktan inecekleri sıra fark ederler. Bundan sonra onlar için kabus dolu anlar başlayacaktır. Kevin adındaki küçük çocuksa ailesinin kendisini unutmuş olmasından memnundur. Özlemekte, onları aramakta ancak evde kimsenin kendisine karışmamasından ve ona kalan büyük bir evden oldukça hoşnutdur. Evde ailesi varken yapamadıklarını yapmakta, vaktini güzel geçirmeye çalışmaktadır. Fakat onun evde olduğundan habersiz kötü adamların eve hırsızlık yapmak için gireceğini öğrenmesi her şeyi değiştirir. Artık evi ve kendini savunması, ailesi gelene kadar koruması gerekmektedir. 

Yeni yıla böyle girmeyi hiç düşünmeyen Kevin bundan sonra evine gelen hırsızlardan korunabilecek midir? Evi korumak için neler yapacaktır? Evi korumayı başarabilecek midir? Hırsızlar gelene kadar ailesi eve gelecek midir? Hiç beklemediği şeylerle karşılaşan hırsızlar neler yapacaktır?
Hazırlayan : Editör

Yorumlar (3)


Mim mim 5.7.2020 05:17:22
Efsane bir şey ya çok komik ve güzel tavsiye edilir.
tsubasa 1.9.2018 18:52:10
Sanırım hemen hemen herkesin izlediği ve çokça tvde gördüğümüz enfes bir aile filmi. Afacan cocuğun kendi başına hırsızlarla mücadelesini anlatıyor.
MustafaTunca14 1.9.2018 18:05:35
Tekrar tekrar izledim güzel bir film